O marce

Nazywam się Katarzyna Choińska jestem architektką i właścicielką marki Katrilo.

Pracownia wnętrz powstała z pasji do tworzenia przestrzeni, projektowania i dobrego smaku. Prawidłowo zaprojektowane wnętrze staje się azylem bezpieczeństwa, otula ciepłem, łączy i integruje.

Wnętrze to nie tylko meble, ale przede wszystkim ludzie, którzy w nim mieszkają. Dlatego też każdy projekt jest inny, dopasowany do potrzeb i oczekiwań klienta. Projektując wnętrza staram się, aby były one funkcjonalne, wygodne i przytulne. Przestrzeń, którą tworzę ma być spójna, a jej elementy harmonijnie ze sobą współgrać.

Czym kieruję się w swojej pracy?

Główne filary projektowania

Niezależnie od stylu i typu projektowanej przestrzeni staramy się aby nasze projekty były: ponadczasowe, funkcjonalne oraz zgodne z estetyką klienta.

Indywidualne podejście

Tworzymy projekty ,,szyte na miarę”. Szczegółowo analizujemy potrzeby klienta, jego życie, osobowość, potrzeby i pasje. Tak aby przestrzeń która stworzymy była idealnie dopasowana do potrzeb.

Funkcjonalność i estetyka

Tworzenie przestrzeni to głównie dobra organizacja, ergonomia, oraz świadome użytkowanie. Wnętrze powinno być przede wszystkim funkcjonalne, ale nie powinno w nim zabraknąć estetyczne podejścia i ciekawych rozwiązań wnętrzarskich.

Terminowość

Zawsze staramy się być w ciągłym kontakcie z Klientem.

Projekty dostosowane do budżetu

Projekty dopasowane są do możliwości finansowych Inwestorów. Przedstawiamy propozycje konkretnych elementów wyposażenia wnętrz.

Wsparcie podczas realizacji

Oferujemy wsparcie podczas całego procesu realizacji wnętrza. Dbamy o terminowość i rzetelność wykonywanych zadań.